HOTELY, GASTRO, ZDRAVOTNÍ ZAŘÍZENÍ A DALŠÍ

Hotely a gastro zařízení:

Ozon je často používaný v hotelech a gastro zařízeních. Tyto zatěžované prostory často trápí zápach z jídel či cigaretového kouře. Osvěžovače vzduchu jsou jen dočasným a zbytečně nákladným řešením. Díky ozonu se v restauracích dá odstranit zápach po fritování, dále v hotelech zápach ze špatně větraných místností včetně odstranění všech nechtěných mikroorganismů ve velmi krátkém čase a to do třiceti až šedesáti minut.

Ozon pronikne do všech skulin a pórů jako např. nábytek, stěny, čalounění a koberce, kam se běžným dezinfekčním prostředkem nedostanete. Čištění probíhá zcela bez chemie a nezanechává po sobě žádné jedovaté zbytky.

Sociální služby a zdravotnictví:

Prostory, kde se denně vyskytuje mnoho lidí jsou místem velkého množství bakterií a virů. Ozónováním a systematickým čištěním těchto prostor, jako jsou např. ordinace, čekárny, veterinární ordinace, nemocnice, nemocniční pokoje, operační sály, zdravotní střediska, domovy pro seniory, dětské domovy, školy a školky se předejde infekcím a nákazám. Ozon bez chemie dezinfikuje veškeré zařízení v interiéru a účinnost dezinfekce ozonem je mnohem vyšší než dezinfekce chlorem či UV zářením z germicidních lamp. Ozon by měli používat hlavně alergici a astmatici. Dále jej doporučujeme používat v prostorách, kde je velký výskyt lidí náchylnější k nákaze (např. v seniorských domech či školkách). Ozon je výborným řešením pro ordinace, čekárny či operační sály.

Tělocvičny, masérny, šatny a další:

Tělocvičny, sport centra, masérny a obzvláštně šatny jsou často místem nepříjemných zápachů. To samé platí např. pro hokejovou či lyžařskou výstroj, která absorbuje pot a je zdrojem zápachu. Ozon odstraní veškeré zdroje zápachu a vyhubí všechny mikrorganismy i na špatně dostupných místech.

Hotely, gastro, zdravotní zařízení - schéma

Odstranění zápachu po:

  • cigaretovém kouři zápachu z kuchyně
  • od potu a dalším zápachu z šatníku a obuvi

Likvidace patogenních mikroorganismů:

  • zničení virů, baktérií, sporů, plísní a hub
  • likvidace hmyzu, roztočů a parazitů (blechy, vši, štěnice, šváby…)
  • efektivní v likvidaci alergenů

Ceny jsou včetně dopravy po Praze.
Nejsme plátci DPH.
Možnost platby kartou na místě.

1. Mikroprostory do 30 m2
(aplikace 40 minut + odvětrání)

890 CZK

2. Malé prostory do 60 m2
(aplikace 90 minut + odvětrání)

1 590 CZK

Velké prostory do 100 m2
(aplikace 120 minut + odvětrání)

1 890 CZ